Duży zestaw artystyczny z szufladami

Poprzednie notatki były bardziej artystyczne oraz techniczne, a dzisiejsza będzie spełniać rolę prezentacji. Jeśli brzmi nudno to wcale tak nie będzie! Dzisiaj podzielimy się z Wami niezwykłym zestawem artystycznym w niezwykle atrakcyjnej, drewnianej oprawie z wysuwanymi szufladami. Dzisiejsza notatka przybliży nie tylko jego funkcjonalność, ale także zawartość, która ucieszy zapewne niejednego artystę konesera.  

Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości drewna. Złożony przypomina dużą szkatułkę posiadającą pięć szufladek, wyposażonych w przybory artystyczne.

 
Każda z szuflad zawiera inny zestaw przyborów i podpisana jest jego nazwą. Napisy są złocone, odporne na ścieranie, trudno więc pomylić do której z szuflad sięgnąć po interesujące nas przybory. Jest to zestaw, który przeznaczony jest głównie do techniki rysunku. W zestawie bowiem znajdziemy przede wszystkim:
 

- 36 szt. ołówków grafitowych 1500

- 36 szt. ołówków grafitowych 1900

- 36 szt. kredek POLYCOLOR

- 36 szt. kredek akwarelowych MONDELUZ

- 25 szt. kredek bezdrzewnych PROGRESSO

- 8 szt. ołówków bezdrzewnych PROGRESSO

- 3 szt. ołówków automatycznychZestaw rozkładany jest wzdłuż. Cztery szuflady są ze sobą połączone zawiasami, a piąta na samym dole wysuwa się niezależnie od pozostałych i posiada pozłacany uchwyt, który to ułatwia. 


 

Zestaw dostępny jest na stronie naszego sklepu internetowego. To świetne rozwiązanie dla osób lubiących rysować, a ponieważ w zestawie znajdują się także kredki akwarelowe, sprawdzi się również u osób praktykujących technikę malarstwa akwarelowego. Zestaw jest praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla tych, którzy nie posiadają w szafie dedykowanego miejsca na przybory artystyczne. Stanowi także elegancką ozdobę nie tylko wnętrza pokoju, ale i miejsca pracy. Choć zestaw nie należy do najtańszych z pewnością sprawdzi się na lata. Solidnie wykonana skrzynka nie zepsuje się szybko, a zużyte materiały można uzupełniać i wymieniać na nowe. Przy odpowiedniej pielęgnacji drewnianej obudowy będzie można cieszyć się praktycznością, pięknem i elegancją całego zestawu przez długi czas. 

 

Zobacz pozostałe wpisy