Flamastry Dino

Flamastry Dino to produkt, który można używać zawsze i wszędzie. Przeznaczony jest dla dzieci w różnym wieku, nie tylko do rysowania w zaciszu domowym, ale również w szkole. Przede wszystkim jest to produkt, który przygotowuje do artystycznego rysowania markerami, jak również sprawdza się w tradycyjnym kolorowaniu, a także pisaniu ze względu na odpowiednio dostosowane końcówki.

Flamastry dostępne są w różnych zestawach kolorystycznych 12, 24, 18 oraz 30 kolorów. Do podstawowych działań piśmienniczych polecamy mniejsze zestawy, jednak dla osób zainteresowanych kolorowaniem, rysowaniem oraz innymi działaniami artystycznymi zalecamy zaopatrzyć się w większe opakowania. Wszystkie zestawy spakowane są w wygodne kartonowe opakowania, dzięki czemu są lekkie i bez problemu zmieszczą się w plecaku.
 

Maksymalny zestaw kolorystyczny liczy 30 flamastrów. Posiadają ładne i nasycone kolory, a przede wszystkim są bezpieczne w użytkowaniu ponieważ nie posiadają nieprzyjemnego zapachu. Są na bazie wody dlatego też łatwo je usunąć z tkanin podczas prania. Flamastry Dino przeznaczone są nie tylko do kolorowania, ale również pisania. Przede wszystkim sprawdzą się na małych powierzchniach, ponieważ posiadają cienkie, okrągłe końcówki.
 Flamastry można wykorzystać również do artystycznych działań jak np. odtwarzanie postaci z kreskówek. Te wzorce są bardzo proste ponieważ nie wymagają cieniowania, tak jak w przypadku używania markerów. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor do konkretnego elementu i równomiernie nakładać kolor, kreska obok kreski. Aby zachować estetykę pracy, każdy osobny element warto kolorować stawiając linie w tym samym kierunku - od lewej ku prawej lub odwrotnie, a także z góry na dół. Jeżeli chcemy uzyskać ciemniejsze kolory warto nałożyć tą samą barwę dwukrotnie.

Do rysowania markerami lub flamastrami bardzo przydatny może okazać się specjalny blok, który sprawi, że barwa nie będzie przenikać przez papier. Dlatego też do rysowania markerami lub flamastrami polecamy nasze bloki popMarker, których papier zawiera specjalną membranę chroniącą przed przemakaniem.

Flamastry Dino to świetne medium, które przygotowuje do pracy z markerami. Ze względu na precyzyjne końcówki można wykorzystać je nie tylko do rysowania i kolorowania, ale i do pisania dlatego też świetnie sprawdzą się na zajęciach w szkole. Są bezwonne dlatego praca nimi jest przyjemna i bezpieczna. Zachęcamy do zapoznania się z tym produktem i mamy nadzieję, że okaże się Waszym ulubionym medium do prostych i nieskomplikowanych zadań.

 

Zobacz pozostałe wpisy