Przygotuj się na powrót do szkoły!

Może wydawać się trochę za wcześnie, aby myśleć o szkole, jednak lepiej zabezpieczyć się wcześniej niż czekać na ostatnią chwilę! Dlatego w poniższym poście podsuniemy kilka propozycji, o których warto pamiętać wysyłając dziecko do szkoły, aby wszystko poszło sprawnie.

Długopisy do pisania są absolutnie niezbędne dla każdego ucznia. Przydadzą się również grafitowe ołówki, gumki, również gumka w ołówku, kleje w sztyfcie, temperówka, czy nożyczki. Nie należy również zapominać o zestawie dobrej jakości mazaków szkolnych.szkolnystart12.jpg

  Każdy piórnik szkolny powinien zawierać wysokiej jakości kredki, które oferujemy w różnych wariantach, np. krótkie woskowe oraz długie, czyli klasyczne kredki szkolne, które są dostępne w zestawach lub pojedynczo. Dla pierwszoklasistów, którzy dopiero uczą się prawidłowo trzymać ołówek, polecamy ołówki trójkątne, które gwarantują optymalny chwyt i prowadzenie. Z drugiej strony bardziej doświadczone dzieci mogą polubić ołówki bezdrzewne lub kredki ze specjalnym trójkolorowym wkładem MAGIC.

Starsze dzieci z pewnością potrzebować będą narzędzi rysunkowych, niezwykle przydatnych na lekcjach matematyki, a mianowicie linijki, ekierki, cyrkla, kątomierza oraz ołówków do kreślenia. Oprócz dobrze wyposażonego piórnika każde dziecko w wieku szkolnym powinno mieć dobrze wyposażony przybornik plastyczny! Powinien on zawierać farby wodne i temperowe, pędzle, paletę, kredki woskowe, tusz techniczny i plastelinę. 

 

 


Zachęcamy zapoznać się z naszą szeroką ofertą i nie daj się zaskoczyć początkiem kolejnego roku szkolnego! 

Zobacz pozostałe wpisy