Aktualności

KONKURS WYGRAJ KALENDARZ Z KOH-I-NOOR-em
27/02/2018

KONKURS WYGRAJ KALENDARZ Z KOH-I-NOOR-em

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym można wygrać kalendarz na rok 2018! Konkurs przeprowadzany jest na funpage KOHINOOR SKLEPY FIRMOWE pod adresem: https://business.facebook.com/KOHINOORSKLEPYFIRMOWE/. Do wygrania: 30 kalendarzy ściennych KOH-I-NOOR Wystarczy polubić post WYGRAJ KALENDARZ Z KOH-I-NOOR-em i udostępnić go na swoim profilu FB. Zapraszamy!
Więcej >
Karty Upominkowe KOH-I-NOOR
23/02/2018

Karty Upominkowe KOH-I-NOOR

W naszych Firmowych Sklepach Papierniczych dostępne są Karty Upominkowe o wartości 50 zł. Karty są doskonałym pomysłem na prezent, szczególnie wtedy, gdy nie do końca wiemy co kupić komuś bliskiemu. Karty Upominkowe KOH-I-NOOR HARDTMUTH Polska można kupić i zrealizować w Papierniczych Sklepach Firmowych: w Cieszynie, Harbutowicach i Warszawie.
Więcej >
KARTA DUŻEJ RODZINY
10/11/2017

KARTA DUŻEJ RODZINY

Dołączyliśmy do programu Karta Dużej Rodziny! Miło nam poinformować, że od dziś oficjalnie dołączyliśmy do ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin. Okazując przy kasie Kartę będzie można skorzystać ze specjalnego rabatu przygotowanego dla beneficjentów programu. Zapraszamy!
Więcej >
1 2 3 4 5 6 7